Ana sayfa ÜrünlerPopo Geliştirme Enjeksiyonları

10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi

Sertifika
iyi kalite Hyaluronik asit dolgu maddeleri satış için
iyi kalite Hyaluronik asit dolgu maddeleri satış için
Olağanüstü müşteri servisi ve ürünün mükemmel durumda teslimi. Yüksek önerilir.

—— Julia

Herşey gönlünce olsun. Yine siparişe gidiyor! Çok Tatmin oldum.

—— John

Ürün açıklaması eşleşti. Şırınga iki enjeksiyon ucu ile geldi. Acı vermiyor.

—— Jenny

Bu üründen çok mutluyum! Kendim hakkında kendime daha çok güveniyorum.

—— Mary

İyi sonuçlara sahibim. Dolduruculardan çok memnunum.

—— Paul

Konuşması kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, PDO iplik kalitesi süper iyidir. ABD'den sipariş ettiğimizden daha iyi.

—— Michael

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Kelly

İşbirliği çok tatmin edici ve son birkaç yıldır şirket, biz uzun vadeli işbirliğine devam etmek çok istekli.

—— Dekan

Ben sohbet şimdi

10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi

Çin 10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi Tedarikçi
10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi Tedarikçi 10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi Tedarikçi 10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi Tedarikçi 10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi Tedarikçi 10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi Tedarikçi

Büyük resim :  10 Ml Dermal Popo Geliştirme Enjeksiyonları Güvenlik Kaynağı Cilt Nemi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Simo Better
Sertifika: CE
Model numarası: kalça iyileştirme ha dolgu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD 25-90 per piece
Ambalaj bilgileri: Kutu başına 1 adet
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, Paypal
Yetenek temini: 10000pcs/hafta
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: Tıp kliniği, hastane Özelliği: Çapraz bağlı, Uzun süre
Ürün adı: Kalçalar Asit Hyaluronik Dolgu Malzeme: Çapraz bağlı Sodyum Hyaluronat
Türü: İnce Derm Derin Subskin Konsantrasyon: 20 mg / ml-24 mg / ml
İşlevi: Kırışıklık, Dudak geliştirme, Anti-kırışıklık, yüz şekillendirme kaldır Kullanım: Göğüs ve kalça büyütme dermal dolgu maddesi
Birim: 1 ml / 2 ml / 10 mi Formu: Sıvı jel
Süre: 9 ~ 18 ay Depolama: Oda sıcaklığında
Vurgulamak:

injectable fillers for buttocks

,

injection for buttocks enlargement

Kalça Asit Hyaluronik Dolgu 10 ml Dermal Kalça Geliştirme HA Dolgu

Hyaluronik asit ile kırışıklık enjeksiyonu

Dermal dolgu maddeleri , görünümlerini en aza indirmek için kırışıklıklar içine enjekte edilir. Cildin bağ dokusunda doğal olarak bulunan ha hyaluronik asit gibi maddeler içerirler. Aynı zamanda doğal bağ dokusunda da bulunan maddeler suyu bağlar, böylece cilde daha fazla hacim verir ve kırışıklıkları yumuşatır. Vücut, onları birkaç ay boyunca tamamen bozar.

Nazolabial ve nazolabial kıvrımların yanı sıra tekrarlanan yüz ifadelerindeki kırışıklıklardaki enjeksiyon için hyaluronik asit dermal dolgu maddesi yaygın olarak kullanılır.

Simo Daha İyi Dolgu

Simo Better, orta ila şiddetli yüz kırışıklıkları ve nazolabial kıvrımlar (burundan ağzın köşelerine doğru çizgiler) gibi kıvrımlar için 9 aydan bir yıla kadar bir düzeltme sağlamak için kullanılan bir hyaluronik asit dolgu maddesi enjeksiyon ailesidir. Dermal dolgu maddesi hyaluronik asit jeli 1ml şırınga ayrıca dudak büyütme için kullanılır.

Simo Better dolgu maddesi, derin kıvrımların ve kırışıklıkların hacimlenmesi ve düzeltilmesi için daha fazla çapraz bağlanmış formülasyonlar içerir.

Ürün yelpazesi, tedavi edilen yüzün alanına ve gereken hacimdeki artışa bağlı olarak özel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Hiyalüronik asit

Simo Better'in ana maddesi, cilde nem, hacim ve elastikiyet veren, vücutta bulunan doğal olarak oluşan bir şeker olan hyaluronik asittir (HA). Hyaluronik asit, enjeksiyon bölgesinde su içinde tutarak ve bir tamponlama maddesi olarak hareket ederek çalışır. Cilde geçici bir hacim ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. En iyi sonuçları elde etmek için çoğu hasta birden fazla tedaviye ihtiyaç duyar.

HA yaşla birlikte tükendiğinde, cilt hacmi kaybeder ve kırışıklıkların ortaya çıkması daha olasıdır. Enjekte edildiğinde, HA cilde su çekmek için bir sünger gibi davranır. Sonuç olarak, enjekte edildiği alanı doldurur. Anında pürüzsüzleştirme sonuçları üretmeye ek olarak, 2007'deki araştırmalar, hyaluronik asit kore dermal dolgu maddesinin cildin kendi kollajen üretimini artırdığını göstermektedir . Bu, daha az rötuş gerekli olabileceği ve rötuş zamanı geldiğinde malzemenin daha az gerekli olacağı anlamına gelir (bu yüzden tekrarlama işlemleri daha ucuz olmalıdır). HA bazlı dolgu maddelerinin önceki seçeneklere göre bir avantajı, HA'nın vücutta doğal olarak bulunması nedeniyle alerjik reaksiyon riski bulunmamasıdır.

tip Simo Daha İyi İyi Simo Better Derm Simo Better Deep Simo İyi Subskin
Tedavi alanları Alın kırışıklıkları, Frown çizgiler, Crow ayakları, Dudak izleri, Earlobe büyütme Nazolabial kıvrımlar, yanaklar dolgusu, nazolabial oluk, dudak geliştirme Rinoplasti, çene, göğüs büyütme Kalça, meme, penis büyütme
Nereye enjekte çok ince, yüzeysel çizgiler Orta kırışıklıklar için orta büyüklükteki parçacık Derin kıvrımlar için daha büyük parçacıklar Vücut için en büyük parçacıklar
BD iğne boyutu 30G 27G 27G 23G
Jel parçacıklarının yaklaşık sayısı ml 400.000 200,000 100.000 20,000
Paticle boyutu (mm) 0.10-0.15 0,15-0,28 0,28-0,5 0,5-1,25
Şırınganın hacmi 1 ml / 2 mi 1 ml / 2 mi 1 ml / 2 mi 10ml

konsantrasyon süre Menşei Depolama model
20 mg / ml 9-18 ay Hayvan olmayan Oda sıcaklığı Çapraz bağlı

Hangi dermal dolgu maddesi yapabilir?

Dermal dolgu maddesi olarak da bilinen yüz hiyalüronik asit dermal dolgu maddesi nevrozu , her türlü sihri çalıştırabilir: inceltici dudakları dolgunlaştırır, kaşları kaldırır, elmacık kemiklerini güçlendirir, göz altı halkalarını siler, yumuşak bir gülümseme çizgileri oluşturur ve daha dinlenmiş ve gençleşmiş görünmenizi sağlar -Ve evet, hatta birkaç yıl daha genç.

2ml jel form yüz dermal dolgu maddesi bir saatten daha az bir sürede enjekte edilebilir ve daha sonra hiç durma süresi gerektirmez veya çok az zaman gerektirir. Yan etkiler azdır. Arada bir, bir kişi dermal bir dolgu maddesine alerjik reaksiyon gösterebilir, ancak çoğu insan için, en kötüsü hafif bir morarma, şişme veya kızarıklığın enjekte edildiği yerde kızarıklıktır - tüm geçici yan etkiler.

Geçici, yüz doldurma ve kalça enjeksiyonu doldurucuları arasındaki diğer olası potansiyel hakkında konuşurken anahtar kelimedir : Sonsuza dek sürmezler. Bazen etki, dolgu maddesine ve nasıl kullanıldığına bağlı olarak 6 ay sonra kaybolur. Bununla birlikte, bazı prosedürler bir buçuk yıl boyunca iyi sonuçlar vermektedir.

Çapraz bağlanmış kırışıklık karşıtı dermal dolgu maddeleri yüze gençlik dolgunluğu kazandırmak, dolgun dudaklardan zevk almak, sığ kontürleri geliştirmek veya bu yüz kırışıklıklarını ve kırışıklıklarını yumuşatmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca “sıvı yüz germe” olarak da adlandırılır, kollajen dermal dolgu maddesiyle tedavi, bireylere yüz germe işleminin istenen birçok sonucunu sunacaktır, ancak iyileşme veya duruş sürelerinin hiçbirini sunmayacaktır.

Hyaluronik asit yüz enjekte edilebilir dolgu maddeleri dokuya daha fazla hacim katar, ancak aşırı sarkan cildi ortadan kaldırmaz veya azaltmaz. Geçici sonuçlar sunarlar ve istenen etkileri korumak için düzenli olarak tekrarlanmaları gerekir.

İşlemden sonra ne bekleniyor?

İlk 24 saat içinde, kaçının:

yorucu egzersiz
yoğun güneşe veya sıcağa maruz kalma
alkollü içecekler
Yukarıdakilerin herhangi birine maruz kalmak, enjeksiyon bölgesinde geçici kızarıklık, şişme ve / veya kaşıntıya neden olabilir.

Şişme olursa, şişen alanın üzerine bir buz torbası yerleştirin.

Doktora, işlemden sonra makyajın tekrar uygulanmasını beklemek için ne kadar süre bekleyeceğini sorun.

Dermal dolgu düzeltmesi ne kadar sürer?

Simo ile Düzeltme Daha iyi dermal dolgu geçicidir. İlk enjeksiyondan sonra tipik olarak 9 ay ila bir yıl arasında yeniden enjeksiyonlara ihtiyaç duyulabilir. Tekrar prosedürler için daha küçük enjeksiyonlara (miktarın yaklaşık yarısı) ihtiyaç vardır.

İletişim bilgileri
Simo Better Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: sarah

Tel: +8613731187432

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)