Ana sayfa ÜrünlerCOG İpliği Kaldırma

3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme

Sertifika
iyi kalite Hyaluronik asit dolgu maddeleri satış için
iyi kalite Hyaluronik asit dolgu maddeleri satış için
Olağanüstü müşteri servisi ve ürünün mükemmel durumda teslimi. Yüksek önerilir.

—— Julia

Herşey gönlünce olsun. Yine siparişe gidiyor! Çok Tatmin oldum.

—— John

Ürün açıklaması eşleşti. Şırınga iki enjeksiyon ucu ile geldi. Acı vermiyor.

—— Jenny

Bu üründen çok mutluyum! Kendim hakkında kendime daha çok güveniyorum.

—— Mary

İyi sonuçlara sahibim. Dolduruculardan çok memnunum.

—— Paul

Konuşması kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, PDO iplik kalitesi süper iyidir. ABD'den sipariş ettiğimizden daha iyi.

—— Michael

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Kelly

İşbirliği çok tatmin edici ve son birkaç yıldır şirket, biz uzun vadeli işbirliğine devam etmek çok istekli.

—— Dekan

Ben sohbet şimdi

3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme

Çin 3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme Tedarikçi
3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme Tedarikçi 3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme Tedarikçi 3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme Tedarikçi 3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme Tedarikçi 3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme Tedarikçi

Büyük resim :  3d 4d COG Konu Asansör Burun Konu Asansör Kore R Kanül Hızlı Emme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Simo Better Thread
Sertifika: CE
Model numarası: Pdo iplik kaldırma 3d Cog Kore burun iplik kaldırma

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 torba
Fiyat: USD 0.6-6.7 per piece
Ambalaj bilgileri: EO Gaz Sterilizasyon Paketi
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, Paypal
Yetenek temini: 10000pcs/hafta
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Anti Aging Pdo 4d Cog R Kanülü Malzeme: Polidioxanona iplik
Türü: mono, mono vida, tonordo vida, dişli İğne: Keskin iğne, L iğne, künt kanül
İşlevi: Burun, Burun şekillendirme çıkarın Kullanım: cilt bakım tedavileri
İğne boyutu: 19-30G İğne uzunluğu: 25-150mm
Süre: 9 ~ 18 ay Uygulama: Yüz germe, Vücut dağılımı
Vurgulamak:

cog thread face lift

,

barbed thread lift

Anti aging kore R kanül 3d 4d cog pdo konu ile burun kaldırma için künt kanül

PDO Konuları kullanarak Minimal İnvaziv Cerrahi Olmayan İplik Kaldırma

Bir dişli diş ipi kaldırma iğnesinde , sarkan cildi anında ve etkili bir şekilde kaldırmak için cildin altına iplikler sokulur. Pdo dişleri diş çarkları esas olarak yüz ve boyun üzerinde kullanılır, ancak vücuttaki cildi kaldırmak için de kullanılabilir. İplik kaldırma prosedürü ameliyat içermez. Bu, çok az aksama süresi olan minimal invaziv ve çok güvenli ve etkili bir ofis içi prosedürdür.

PDO'yu (Polidioksanon) Anlayın

PDO renksiz ve kristal olan sentetik bir polimerdir (bir tür şeker molekülü). Son derece güvenli profili nedeniyle biyomedikal ve farmasötik uygulamalarda uzun yıllardır kullanılmaktadır. Bu materyal mükemmel biyouyumluluk özelliğine sahiptir (örneğin alerjik ve antijenik değildir) ve ayrıca tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve skar dokusu oluşturmaz. Vücut PDO materyalini tamamen absorbe ettiği için olası komplikasyonlar önemli ölçüde azalır.

İplik Kaldırma İşleminin Özellikleri

Bugünün v lift pdo iplik dişlisi tamamen çözülebilir, bu da vücudun zamanla doğal olarak parçaladığı anlamına gelir. Bu emilebilir iplikler birçok nedenden dolayı daha iyidir:

Çok düşük enfeksiyon riskiyle çok daha güvenlidirler. Bakterilerin üstünde kalmak ve vücudun bağışıklık sisteminden saklamak için kalıcı bir yabancı materyali yoktur. Bu, enfeksiyon riskini hemen hemen hiç yoktur.

Zamanla kırılma şansları çok daha azdır.

Kolajen üretimini uyararak cildin kalitesini artırarak cildin daha ilk ve daha ilk kaldırma sonuçlarını geliştirmek için daha sıkı ve sıkı olmasını sağlarlar.

İki yönde kaldırılabildiklerinden daha doğal ve üç boyutlu bir görünüm sağlarlar.

Mono İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm) Mono Vida İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm)
Yüz kaldırma bi yön 3d 4d cog tek kullanımlık pdo konu kanül İpuçları 29 25 Yüz kaldırma bi yön 3d 4d cog tek kullanımlık pdo konu kanül İpuçları 29 25
29 38 29 38
29 50 29 50
Kasırga Vidası İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm) Göz iplik İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm)
Yüz kaldırma bi yön 3d 4d cog tek kullanımlık pdo konu kanül İpuçları 26 30 Yüz kaldırma bi yön 3d 4d cog tek kullanımlık pdo konu kanül İpuçları 29 25
26 60 30 25
26 90 30 38
COG 3D L İğne İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm) COG 3D Künt kanül İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm)
Yüz kaldırma bi yön 3d 4d cog tek kullanımlık pdo konu kanül İpuçları 19 38 Yüz kaldırma bi yön 3d 4d cog tek kullanımlık pdo konu kanül İpuçları   18 100
19 60 18 120
21 38 18 150
21 60 19 100
Çok İplik L İğne İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm) Burun İpliği L İğne İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm)
Yüz kaldırma bi yön 3d 4d cog tek kullanımlık pdo konu kanül İpuçları 21 60 Yüz kaldırma bi yön 3d 4d cog tek kullanımlık pdo konu kanül İpuçları 19 38
23 38 19 60
23 50 21 60
Kalıp Dişi-A Künt kanül İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm) Kalıp Dişi-B Künt kanül İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm)
18 100 18 100
19 100
COG 4D / 6D İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm) Hasır İpliği L İğne İğne Boyutu (G) İğne Uzunluğu (mm)
Keskin iğne 23 60,80,90,100 19 38
L iğne 21 100 19 50
Künt c annula 18 100120 19 60
19 70100120 / /
21 100 / /

Neden cog 3D face pdo lift kullanıyoruz ?

Yaşlandıkça yüzümüzde hacim kaybediyoruz ve cildimiz sarkmaya başlıyor. Yüzün doğal ve genç V şeklini ve canlılığını eski haline getirmek için sarkan cildi etkin bir şekilde kaldırmanın cerrahi dışı bir yolu.

Plastik Cerrahi İplikleri PDO dişlisi , doğal görünen ve düzgün yapıldığında etkili ve güvenli bir cerrahi işlem olmadan sarkık cildi gidermek için mükemmel bir çözümdür. Hızla hızlı bir şekilde tercih edilen tedavi haline geliyor, özellikle günlük aktivitelerini hızlı bir şekilde sürdürmesi gereken yoğun kişiler için.

Keskin tip ucu L tipi ucu W tipi ipucu
En düşük dirence sahiptir, ancak daha geniş bir yara yüzeyine sahiptir ve morluk, kızarıklık ve şişmeye eğilimlidir. Deriye daha az zararlıdır, iğneye girmesi kolaydır, iğne direnci azdır. Deri dokusunda en az hasara ve iğne yerleştirilmesinde büyük direnç sağlar.

Çift yönlü dişli çarkın avantajları

Anında kaldırma: İnsanlar, yüzlerinden ve boynundan yıllar alan sarkma cildinin ani kalkmasını severler.

Doğal sonuçlar: Kore pdo 4d dişli kaldırma ipliği ultra ile doğal ancak göze çarpan sonuçlar elde edilebilir . Cerrahi bir facelift ile olduğu gibi "fazla çekilmiş" veya "rüzgarla şişmiş" görünme endişesi yoktur.

Cerrahi Olmayan: İşlem herhangi bir kesim ve kesik içermediğinden, geleneksel yüz germe ameliyatı gibi kalıcı izler bırakmaz.

Minimum kesinti süresi: Kozmetik dişlisi diş ipi v kaldırma prosedürü, cerrahi yüz gerilmesinden çok daha az invaziv olduğundan, kesinti çok azdır. Çoğu kişi işlemden hemen sonra işe dönebilir.

Kolajen stimülasyonu: Pdo iplik kaldırma 3d dişlisi , birkaç ay boyunca tedavi alanlarında giderek daha fazla kolaj üretmek için kendi cildinizi uyarır. Sadece bir ani yükselişin avantajlarından faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda cildiniz zamanla daha da sıkılaşır!

Uygun maliyetli: İplik kaldırma, diğer estetik işlemlere kıyasla daha genç bir görünüm elde etmenin çok uygun maliyetli bir yoludur.

Güvenlik: Emilebilir 3d dişli çark dişlisi kaldırma prosedürü çok güvenlidir. Aslında, dermal dolgu maddelerinden bile daha güvenli olabilir. Dişler ince olduğundan damarlardaki kan akışını engelleme potansiyeli yoktur. Ayrıca, işlem lokal anestezi altında yapıldığından, geleneksel bir cerrahi facelift'te kullanılan genel anestezi riskini taşımamaktadır.

PDO konu çarkları barbs sonuçları

Kısa, dikenli olmayan dişler, yüzdeki ince çizgilerin yanı sıra, çene çizgisi ve boyun gibi alanları sıkılaştırmak ve kaldırmak için de kullanılabilir. Daha kalın "çarklar" veya dikenli dişler, orta ve alt yüze önemli bir gelişme sağlayabilir, bazen en iyi sonucu vermek için hem dikenli hem de dikenli ipliklerin bir kombinasyonu kullanılabilir.

Pdo iplik kaldırma dişlisi 4d prosedürü en küçük kesiklerin kullanılmasıyla pratik olarak invazif değildir ve tedaviler yaklaşık bir saat sürecektir. Size maksimum konfor sağlamak için lokal anestezi kullanılır, herhangi bir kızarıklık birkaç gün içinde kaybolur. Yüz güzelliği tedavisi için 4d cog pdo iplik asansör kore sonuçları kendileri için konuşuyoruz. Bu tedavi ile minimum kesinti yoktur.

İşlem ağrılı mıdır?

Pdo çark dişi künt tipi prosedür minimal ağrılıdır. Ağrılar esas olarak ipliğin yerleştirme noktalarında lokal anestezi enjeksiyonu sırasında ortaya çıkar.

Kaç adet çok yönlü yüz kaldırma pdo thread cog ihtiyacım var mı

Sarkıklığın ciddiyetine ve tedavi edilmesi gereken alan sayısına bağlı olarak. Alt yüz genellikle her iki tarafta 3-4 çok yönlü pdo iplik iğne diş dikişi gerektirir . Orta yüz her iki tarafta 2-3 iplik gerektirecektir. Kaş kaldırma, her iki tarafta 2-3 iplik gerekir. Çift çene, her iki tarafta 2 iplik gerektirecektir.

İletişim bilgileri
Simo Better Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: sarah

Tel: +8613731187432

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)