Ana sayfa ÜrünlerEnjekte Edilen Dermal Dolgular

Burun Ucu Düzeltme Hyaluronik Asit Enjeksiyon Güvenliği Medikal Klinik Seviyesi

Burun Ucu Düzeltme Hyaluronik Asit Enjeksiyon Güvenliği Medikal Klinik Seviyesi

  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
 • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Simo Better
  Sertifika: CE
  Model numarası: Burun doldurucuları

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 adet
  Fiyat: USD 25-90
  Ambalaj bilgileri: Kutu başına 1 adet
  Teslim süresi: 5-7 iş günü
  Ödeme koşulları: Western Union, PayPal
  Yetenek temini: 10000pcs/hafta
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Burun doldurma enjeksiyonu Özelliği: bağlantılı hiyalüronik asit çapraz
  Uygulama: Güzellik salonu / Tıp kliniği Kullanım: Burun / Nazolabial kıvrım / Yüz / Vücut
  Formu: Önceden doldurulmuş şırıngada sıvı jel İşlevi: Kırışıklıkları kaldırmak
  Birim: 1 ml / 2 ml / 10 mi concerntration: 20mg / ml, 24mg / ml
  Malzeme: Çapraz bağlı hayluronik asit Enjeksiyon sitesi: alt yüzeylerin yüzey katmanı / derin dermis katmanı
  Vurgulamak:

  hyaluronic acid gel injection

  ,

  injectable hyaluronic acid gel

  Burun ucu düzeltmesi burun için enjekte edilebilir hyaluronik asit dermal dolgu

  Simo Better bir dolgu maddesi topluluğudur ve yüzün farklı alanlarında kullanılmak üzere farklı formlar tasarlanmıştır. Zamanla doğal olarak düzleşen yanaklara genç kontürleri geri eklemek için kullanılır. Ayrıca, burnunuzun ve ağzınızın etrafındaki orta-derin "parantez" çizgilerini (diğer adıyla nazolabial kıvrımlar) ve ağzınızın köşelerinden çeneye doğru uzanan çizgileri (kukla çizgileri) düzgünleştirir.

  Cerrahi olmayan bir burun işi , burnunuza hacim kazandırmak için dermal dolgu maddeleri hyaluronik asit kullanır. 2 ml hyaluronik asit doldurma burun enjeksiyonu , şişkinlikleri yumuşatmanın ve daha küçük, daha düz bir burnun görüntüsünü vermenin bir yolu olarak kullanılır. Ve adından da anlaşılacağı gibi, bu cerrahi rinoplasti acısı, maliyeti ve komplikasyonları olmadan, invaziv olmayan bir işlemdir.

  Burun doldurma enjeksiyonu burnunuzu yeniden şekillendirmenize ve bir saatten kısa sürede görünümünüzü iyileştirmenize yardımcı olabilir!

  1. Çeşitli Kusurları Düzeltin

  Bağlanmış burunlu olanlar enjeksiyon burun işi için ideal adaylardır. Önceki ve sonraki fotoğrafların gösterdiği gibi, burun kaldırma enjeksiyon doldurucusu , eski çengelli burnuna pürüzsüz ve düz bir görünüm verir.

  Ancak, dermal dolgu maddeleri sadece yumruları düzeltmek için değildir. Hyaluronik asit dolgusu burun enjeksiyonu , burun üzerindeki çeşitli diğer kusurları düzeltmek için de kullanılabilir. Bu prosedür, dolgu maddesi yukarı kaldırmaya yardımcı olacağından düşerse burun ucunun yükseltilmesine ve işaret edilmesine yardımcı olabilir. Cerrahi olmayan hyaluronik asit burun boşluğu dolgusu , dolgunun herhangi bir keskin açısını düzelteceği için burun konumunun ve hafif eğri burunların iyileştirilmesine de yardımcı olabilir.

  Bir kolajen hyaluronik asit doldurma burun enjeksiyon işi, köprünün görünümünü de yumuşatabilir ve burun üzerindeki şişleri veya çentikleri düzeltip doldurur. Ve dermal dolgu maddeleri burun deliği boyutunu bile azaltabilir.

  2. Yüz Özelliklerinizi Uyumlaştırın

  Cerrahi olmayan bir burun büyütme dermal dolgu maddesi işi burnunuzu küçültemez veya inceltemez ve kırılan bir burnu düzeltemez. Ancak, geniş ya da büyük burunlu olanlar, bu kusurları cerrahi olmayan bir burun işiyle doğrudan değiştiremezken, dolgu maddeleri yüz özelliklerinizi dengelemeye ve genel görünümünüzü iyileştirmeye yardımcı olabilir.

  Doktorunuz dolgu maddesiyle hacim eklese de, sonuç daha küçük görünen bir burun. Bu daha sonra burnu yüze orantılı hale getirir, dengeli bir görünüm elde etmek için onu yüzünüzün geri kalanıyla güçlendirir ve uyumlu hale getirir.

  3. Benlik Saygısı geliştirin

  Kadın formunun birçok yönü olumlu revizyona girmiştir. Ancak, burunlara gelince, geleneksel güzellik standartları aynı kalır ve daha küçük, daha dik burunlar için bir tercih gösterir.

  Sonuç olarak, burnunda diken diken ya da kancalı birçok kişi, düşük yaşta kendine güven ve zorbalık yaşayabilir.

  Fakat rinoplasti aşırı derecede gözükse de, bir jel enjeksiyon burun dermal dolgu işi, benlik saygınızı arttırmanın ve her zaman hayalini kurduğunuz görünümü elde etmenin hızlı, kolay ve acısız bir yoludur. Görünüşümüzde yaptığımız en etkili değişiklikler gibi, kozmetik bir prosedürün olduğunu açıkça belirtmeden görünüşünüzü geliştirmek için yeterince incedir.

  4. Uygun Bir Seçenek

  Bu prosedür bıçağın altına girmeden görünüşünü değiştirmek isteyenler için harika, uygun fiyatlı bir seçenek.

  Aslında, birçok insan için önemli bir avantaj, burun ucu düzeltme yüz dolgusu enjeksiyonlarının , binlerce kilo geri geri alabilen cerrahi rinoplasti'den çok daha düşük maliyetli olmasıdır.

  5. Hemen Sonuçlar


  Burun kaldırdı için dolgu maddesi hyaluron asidi geçiren hastalar sonuçların hemen olmasını seviyorum. İşlem invazif olmadığı için, şişme ve / veya morluk mevcut olsa da, bu genellikle minimaldir. Sonuç olarak, hastalar sonuçlarını cerrahi bir rinoplasti sonrası gerekecek şekilde görmek için beklemek zorunda kalmazlar.

  Aslında, tamamen uyanık olduğunuzda, yeni burnunuzun şekillendiğini görmek için görünümünüzü aynada görebilirsiniz.

  Enjeksiyonlar küçük ve kesin olduğundan, işlem sırasında oluşturulan kontürler ve şekil üzerinde daha fazla kontrol vardır ve bu da hastaların görmesini güvence altına alır.

  6. Kapalı Kalma Süresi Yok

  30 ila 45 dakika arasında süren hızlı bir prosedür olmasının yanı sıra, iyileşme süresi çok az veya hiç yoktur. Burun yeniden şekillendirme işleri için cerrahi olmayan hyaluronik asit korea dermal dolgu maddesi genel bir anestezi kullanmadığından, işlemden sonra hiçbir büyüklük yoktur. Ve genellikle haftalarca ciddi burun bandajları anlamına gelen cerrahi burun estetiğinden farklı olarak, dermal dolgu maddesiyle burun işlerinde hiçbir kesinti olmaz.

  24 saate kadar hassasiyet yaşayabilirsiniz ve tedavi edilen bölgeleri yaklaşık 12 saat ovalamaktan kaçınmalısınız, aksi takdirde, normal aktivitelere hemen sonra başlayabilirsiniz.

  7. 18 aya kadar sürer

  Hyaluronik asit dermal dolgu burun doldurma prosedüründen sonra, hyaluronik asit doğal olarak vücuda emilir ve zamanla parçalanır. Sonuçlar, cildin doğal genetik yapısından ve dermal dolgu maddelerine tepki verme biçiminden dolayı kişiden kişiye değişecektir. Ancak, ortalama olarak, cerrahi olmayan enjekte edilebilir bir burun doldurma işi 12 ila 18 ay arasında sürebilir.

  Sonuçlar oldukça geçici olduğundan, doğal bir görünüm sağladığınızdan emin olmak için burnunuz zaman içinde değişmeye başladığında düzeltmeler yapılabilir.

  8. Tersinir

  Beklenmedik bir durumda, cerrahi olmayan dermal dolgu maddesi hyaluronik asit burnu işinizden memnun kalmazsanız , geri dönüşümlüdür.

  Doktorunuz, burnunuzu işlemden önceki 48 saat içinde olduğu şekle getirmek için çözünen bir madde kullanabilir. Birçok insan için bu, rinoplastiğin kalıcı ve bazen istenmeyen sonuçlarına göre belirgin bir avantajdır. Ve geri dönüşümlü teklifler olması, kozmetik prosedürlerle görünüşlerini değiştirme konusunda çekinceleri bulunanlara güvence verdi.

  Sıkça sorulan sorular

  1. Dolgu Nereye Enjekte Edildi?

  Elbette, dolgunun gittiği yer durum bazında belirlenir, ancak en yaygın alanlardan bazıları köprüyü kaldıracak gözler arasında, bir çarpma çubuğunun üstünde ve altında veya asimetriyi bile dışarı çıkaracak bir yerdedir. . Aksi takdirde düz bir alanı yükseltmek için bazen uca enjekte edilebilir. Burnunuza daha fazla çıkıntı gelmesini sağlayabilir ve ucu biraz daha hassaslaştırır.

  2. Acıyor mu?

  Doktorunuz alanı önceden uyuşturur, bu yüzden hiçbir şey hissetmemelisiniz. “İnsanlar acı duyduğunda, genellikle cildin altındaki tabakadan oluşur, uyuşma kreminin her zaman ulaşamadığı yerler.

  3. Herhangi Bir Kesinti Var mı?

  Herhangi bir kesinti, yüzünüzün başka bir yerinde bir dolgu maddesiyle ilişkilendirilenden daha fazla değil. Tüm işlem sıfır iyileşme süresiyle maksimum 15 dakika sürer, Çürük olması çok nadirdir - belki 50 kişiden 1'i iğnenin girdiği yerde küçücük bir tane alır - ancak işe geri dönebilirsiniz, öğle yemeğine dönersek ya da o geceki bir problemi yaşamadan.

  4. Ne Kadar Sürer?

  Cerrahi olmayan bir burun ameliyatı 1 ila 2 yıl arasında sürebilir, ancak sonuçlardan memnun kalmazsanız, tedavi tersine çevrilebilir. Simo Better dolgu maddeleri çözülebilir, bu yüzden eğer hasta görünümden hoşlanmazsa, dolguyu 24 saat içinde tamamen çözen bir şey enjekte edebiliriz.

  Burun Doldurma Enjeksiyon Tedavisi

  Burnunuzdan memnun değilseniz, görünümünüzü bir burun doldurma enjeksiyon işlemi ile yeniden tanımlama seçeneğine sahip olmanız bıçağın altına girmekten çok daha açık bir avantaja sahiptir.

  Anlık saygınızı anında artıracak hızlı sonuçlar için bugün randevunuzu alın veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

  Temas Sarah
  E-posta sarah@simobettertechnology.com
  Naber 0086- 137 311 87432

  İletişim bilgileri
  Simo Better Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: sarah

  Tel: +8613731187432

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  En iyi ürünleri
  Diğer ürünler